Efektivní webové řešení pro firmy a podnikatele | Dexx Studio

O webovém studiu DEXX

Jsme rodinné webové studio DEXX, ve kterém jde tradice ruku v ruce s inovacemi. Nepřestáváme usilovat o to, aby naše služby byly vždy na špičkové úrovni a satisfakce zákazníku je pro nás prioritou.
Skrolujte a dozvíte se více

Pevné zásady našeho studia

Inovativní řešení, flexibilní přístup, důraz na detaily a spolehlivost – to jsou neochvějné zásady naší práce. A nejsou to jen prázdná slova, takhle skutečně pracujeme. Vždy dotáhneme vaše online projekty do konce a budeme vás podporovat i po jejich spuštění.

Spolehněte se na nás a společně dosáhneme skvělých výsledků!
Spojte se s námi

Inovace

Svět kolem nás neustále postupuje vpřed a informační technologie se rychle vyvíjí. Věříme, že moderní postupy a pokročilé technologie mohou zlepšit kvalitu naší práce, zvýšit efektivitu a posunout nás k novým výšinám.

Snažíme se zůstat na špičce, přizpůsobovat se měnícím se požadavkům trhu a nabízet našim zákazníkům a partnerům ta nejmodernější a nejefektivnější IT řešení.

Flexibilita

Flexibilita je u nás samozřejmostí. Dokážeme pohotově reagovat a přizpůsobovat se rychle se měnícím potřebám klientů. Jsme otevřeni neobvyklým nápadům, snadno se přepínáme na nové úkoly, hledáme nestandardní řešení a s jistotou přijímáme výzvy.

Flexibilita je základním principem naší práce, který nám umožňuje zůstat lídry ve svém oboru a vytvářet stabilní partnerské vztahy s klienty.

Zaměření na detaily

Ponoříme se do vašeho podnikání, pečlivě prostudujeme všechny aspekty činnosti, důkladně prozkoumáme všechny pracovní procesy a zanalyzujeme detaily vaší práce. Až se dozvíme o vašich potřebách a obchodních cílech, určíme, jak a kde můžeme zlepšit vaši online přítomnost.
Také analyzujeme konkurenci a zkoumáme uživatelskou zkušenost, abychom porozuměli záměrům potenciálních zákazníků a uspokojili jejich potřeby prostřednictvím vašeho webu.

Díky tomu získáte správně strukturované, srozumitelné a pohodlné stránky jak pro vaše zákazníky, tak pro vás.

Spolehlivost

S upřímnou péčí se staráme o každého klienta a snažíme se navázat dlouhodobé a důvěrné vztahy. Přistupujeme ke každému vašemu projektu tak, jako by byl náš vlastní.
Všechny dohodnuté termíny dodržujeme i v případě, že bychom měli práci dodělávat o víkendu, o svátcích či po večerech.

Můžete se na nás plně spolehnout. Jsme připraveni vždy vás podpořit a pomoci vám dosáhnout vašich podnikatelských plánů, a to s vysokou mírou zodpovědnosti a důvěry.

Naším cílem je udělat váš online projekt dokonalým!

Jsme rodinné webové studio s více než 15 lety zkušeností v IT oboru. Pro nás není IT jen práce, je to naše poslání a vášeň. S radostí se ponoříme do každého projektu, hledáme kvalitní, inovativní, a dokonce nestandardní řešení pro ty nejnáročnější úkoly, které nám kladou naši vážení klienti. Po celou dobu projektu jsme našim klientům vždy po ruce.

Naším cílem je udělat váš online projekt dokonalým! Zaměřujeme se na výsledek, a vaše spokojenost je pro nás nejlepší odměnou.

Budujeme s našimi klienty partnerské vztahy a jsme připraveni vás podpořit na každém kroku rozvoje vašeho podnikání. Hluboce si vážíme dlouhodobé spolupráce a snažíme se stát se spolehlivým partnerem pro váš úspěch.
Elena Baytinger | Webové studio DEXX
“Zbožňuji svoji práci! Jsem připravena zabývat se tvorbou webových stránek a jejich optimalizací ve dne v noci. Ráda sleduji všechny trendy a rozvoj technologií v oblasti tvorby webových stránek a studuji UI/UX design a umělou inteligenci.”

Elena Baytinger
Dmitry Shishlev | Webové studio DEXX
“V projektech, které realizujeme, mám na starosti změny kódu stránek tak, aby správně fungovaly, případně aby bylo možné změnit rozhrání nebo funkce webu. Také se zabývám tvorbou aplikací pro chytré telefony.
Pravidelně studuji nové nástroje programování.”

Dmitry Shishlev
cross