Efektivní webové řešení pro firmy a podnikatele | Dexx Studio

Tvoříme inovativní webové stránky bezchybně a s láskou

Rádi vám rychle a kvalitně vytvoříme responzivní, rychlé, poutavé, a úspěšné webové stránky a e-shopy na ve světě nejpoužívanější platformě WordPress.

Taky provádíme správu, údržbu a optimalizaci webu a správu PPC reklamy.
Skrolujte a dozvíte se více

Služby webového studia DEXX

Ať už jste malý startup nebo velká zavedená společnost, jsme připraveni nabídnout flexibilní a individuální řešení, které plně odpovídající vašim potřebám a zajišťující úspěšný rozvoj vašeho podnikání.

Svěřte nám svůj projekt a dosáhněte nových výšin!
Nezávazná poptávka

Unikátní jednostránkové weby

od 3 dní
Slevy až 30%
Vytvoříme pro vás unikátní jednostránkový web, který bude odpovídat vašim potřebám a cílům. Rychlé načítání, bezchybná responzivita a kvalitní obsah vám pomohou prezentovat vaši firmu novým zákazníkům.
Více o tvorbě webů    ≫

Vývoj efektivních webových stránek

od 10 dnů
od 40.000 Kč
Vyvineme vám efektivní mnohostránkovou webovou prezentaci s moderním designem, intuitivní navigací a smysluplným obsahem, který plnohodnotně představí vaši společnost a přiláká nové zákazníky.
Využijte celý potenciál vašeho podnikání s námi!
Více o vývoji stránek  ≫

Online katalogy pro váš podnik

od 10 dnů
od 50.000 Kč
Tvoříme inovativní online katalogy, které dokonale prezentují vaše produkty a služby. Přitáhněte pozornost vašich zákazníků stylovým designem, informativním a dobře strukturovaným obsahem, který zvýší počet objednávek a prodejů.
Více o vytváření katalogu    ≫

Tvorba úspěšných e-shopů

od 10 dnů
od 60.000 Kč
Vybudujeme pro vaše podnikání úspěšný a funkční e-shop, který bude perfektně prezentovat vaše produkty a zvýší konverzi. Znásobte své prodeje a upevněte svoji pozici na trhu pomocí našich profesionálních internetových obchodů.
Více o tvorbě e-shopů    ≫

Vlastní systémy správy objednávek

od 1 měsíce
od 100.000 Kč
Zabýváme se vývojem individuálních systémů správy objednávek pro B2B klienty. Tyto systémy zvyšují efektivitu vašich zaměstnanců, automatizují a zjednodušují pracovní procesy. Spolehněte se na naše řešení a spravujte procesy vašich objednávek efektivně.
Více informací o systému  ≫

Budeme vás podporovat i po spuštění webových stránek.

Vždy dotáhneme vaše online projekty do konce a budeme vás podporovat i po jejich spuštění.

Údržba a správa stránek

od 1 hodiny
od 1.500 Kč
Svěřte nám péči o váš web! Postaráme se o pravidelné zálohování vašich webů a o aktualizaci WordPress stejně jako jeho komponent. Zajistíme průběžnou aktualizaci obsahu stránek, informací o službách a produktech, včas přidáme novinky a články na blog vašich webových stránek.
Více o podpoře stránek  ≫

Rozvoj a rozšiřování webu

od 1 hodiny
od 1.200 Kč
Zavedení nových nástrojů a funkcí, stejně jako přidání aktuálních informací o vašem podnikání, dělá web užitečnějším a pohodlnějším pro uživatele a přispívá k zvýšení konverze.
Více informací o rozvoji webu  ≫

PPC reklama

od 3 dní
od 20.000 Kč
Specializujeme se na řízení reklamních kampaní v systému Google ADS a Sklik. Na základě vašich požadavků zpracujeme analýzu trhu, zvolíme klíčová slova, vytvoříme a nastavíme efektivní reklamní kampaně, přivedeme na vaše stránky potenciální klienty.
Více informací o reklamě    ≫

E-mail marketing

od 1 hodiny
od 1.500 Kč
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam at mi non magna elementum tincidunt id eget sapien. Vestibulum varius congue nibh a tincidunt. Donec quis tellus et tortor imperdiet pretium. Fusce tempor congue mi vel blandit. Donec justo.
Více informací o emailingu  ≫
cross